Apie mus

„Pro Valymas“ komanda atlieka profesionalias patalpų valymo paslaugas Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Mūsų komanda turi ilgametę patalpų valymo patirtį ir kitokį požiūri į patalpų švarą, todėl suteikiame tik kokybiškas valymo paslaugas. „Pro Valymas“ darbuotojai nuolatos tobulina savo žinias ir įgūdžius įvairiuose seminaruose bei mokymuose. Konsultuojame klientus patalpų valymo srityje. Kad patalpų švaros rezultatai būtų maksimalūs, mes visada išklausome klientus, įsigiliname į jų poreikius bei smulkmenas. Patalpų valymo paslaugos atliekamos naudojant pačias moderniausias technologijas, profesionalias priemones ir įrangą.

Misija - tobulinti darbuotojams harmoningas ir patrauklias darbo sąlygas bei atmosferą. Atsakingai ir profesionaliai teikti novatoriškas valymo paslaugas ir įgyvendinti net sudėtingiausius projektus. Atsižvelgiant į klientų poreikius ir lūkesčius, nuolat tobulinti teikiamų paslaugų kokybę. Užtikrinti sėkmingą įmonės plėtrą.

Vizija - būti lyderiais patalpų valymo rinkoje. Teikti geriausiai rinkoje vertinamas patalpų valymo paslaugas, kurias mūsų klientai laikys patalpų valymo paslaugų kokybės standartu.

Mūsų vertybės:

  • Profesionalumas
  • Kultūringumas
  • Sąžiningumas
  • Atsakingumas
  • Komandinis darbas

Negaiškite savo laiko ir patikėkite patalpų švarą “Pro Valymas” profesionalų komandai.