Paslaugos

Langų valymas

Atliekame butų, kotedžų, namų ar biurų langų valymo paslaugas tiek iš lauko tiek iš vidinės pusės. Valymo metu yra valomi langų stiklai, rėmai ir palangės.

Kilimų valymas

Atliekame kilimų, kiliminės dangos cheminio valymo paslaugas namuose ir biuruose.

Minkštų baldų valymas

Atliekame minkštų baldų, čiužinių ar kėdžių cheminio valymo darbus. Valome visų tipų minkštus baldus.

Generalinis patalpų valymas

Atliekame generalinius patalpų valymo darbus: valome butus, kotedžus, namus, biurus, gamyklines ar sandėliavimo patalpas po statybos ir remonto darbų.

Vienkartinis namų ar biuro sutvarkymas

Atliekame butų, kotedžų, namų ar biurų kasdieninio/vienkartinio sutvarkymo paslaugas.

Žaliuzių valymas

Atliekame medžiaginių, medinių ar metalinių žaliuzių valymo darbus. Žaliuzių valymo darbus atliekame pas klientą patalpose arba mūsų patalpose.

Visų tipų grindų generalinis valymas

Atliekame akmens masės plytelių, PVC, linoleumo, marmuro, granito, teraco ir kitų grindų generalinio valymo paslaugas, naudojant specialias grindų plovimo mašinas ir cheminius valiklius.

Grindų dangos apsauga

Atliekame PVC, linoleumo grindų dangos vaškavimo paslaugas namuose ar biuruose. Grindis vaškuojame blizgančiu arba matiniu vašku.

Fasadų ir stogų valymas

Atliekame fasadų ir stogų generalinio valymo paslaugas, naudojant aukšto slėgio įrangą, cheminius valiklius ir reikalingą kėlimo įrangą.

Trinkelių valymas

Atliekame lauko trinkelių generalinio valymo paslaugas, naudojant specialias šveitimo mašinas, aukšto slėgio įrangą ir cheminius valiklius.

Žolės pjovimas

Pavasario, vasaros sezonų metu atliekame žolės pjovimo, tręšimo, skarifikavimo, aeravimo paslaugas. Išvežame nupjautą žolę.

Sniego kasimas

Žiemos metu atliekame sniego kasimo darbus rankiniu ar mechanizuotu būdu. Taip pat atliekame sniego nukasimo darbus nuo pastatų stogų.

Higienos prekės

Mes siūlome Jūsų namams ir biurui tiekti aukštos kokybės „Tork“, „Katrin“ ir kitų gamintojų higienos priemones ir prekes.

Kilimėlių nuoma ir keitimas

Nailoninių ar medvilninių kilimėlių keitimas - universalus švaros sprendimo būdas, užtikrinantis nepriekaištingą švarą Jūsų patalpose.

Statybinių atliekų konteinerių nuoma

Vykdant statybos darbus būtina pasirūpinti statybinėmis atliekomis. Mes siūlome įmonėms bei fiziniams asmenims statybinių konteinerių (1-35 m3) nuomos paslaugas.